Přejít na navigaci

Nabídka thajských masáží

Thajské masáže se rozdělují zejména podle toho, na jakou část těla jsou dané masáže aplikovány a také podle toho, za jakým účelem je thajská masáž prováděna. Níže jsou uvedeny některé základní typy thajských masáží, se kterými je možné se setkat v masáženích salónech. Názvy jednotlivých thajských masáží se mohou lišit v závislosti na vybraném masážním centru.

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž prováděná tisíce let v téměř nezměněné podobě. Stlačováním akupresurních bodů, svalů a šlach pomáhá ulevit od bolesti, ztuhlosti a napětí. Protahuje končetiny, páteř, napomáhá pohyblivosti kloubů a posiluje nervový systém. Prožijete dokonalé duševní uvolnění a regeneraci.

Thajská královská masáž

Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost a napětí svalů, šlach a kloubů. Navrátí pohlcenou energii do celého vašeho těla. Následná terapie za pomocí horkých bylinných sáčků zajistí zpevnění pokožky, posílení nervového systému a dlouhotrvající duševní uvolnění. Přečtěte si zajímavý článek, který popisuje průběh thajské královské masáže.

Královská thajská masáž

Královská thajská masáž

Luxusní dvojkombinace nejpopulárnějších thajských masáží. Nejprve vám bude dopřána klasická thajská masáž a poté úžasná bylinná masáž.

Královská relaxace

Královská relaxace

Zkuste se na chvíli přenést do slunného Thajska a potěšit se záchvěvem exotiky a romantiky, nabídnout královskou relaxaci tělu i duši.


Thajská masáž pro unavené tělo

Orientální masáž vznikla spojením několika odlišných metod a stylů masáží. Nabízí specifickou kombinaci thajské, japonské, čínské a staroindické masážní terapie. Orient Premium je určena pro mimořádně unavené svaly, i pro odstranění pocitu přepracovanosti a vyčerpání. Základem je působení na akupresurní body, ležící na energetických drahách těla a jejich celkové pozitivní dobití. Použitím olejů z extraktů růžového dřeva, bergamotu a citrónové trávy, či balzámu Rituál TM, dosahujeme neuvěřitelných výsledků během krátké doby. Je proto ideální po sportovních výkonech, dlouhých cestách i mimořádné pracovní zátěži.

Thajská reflexní masáž nohou

Thajská reflexní masáž nohou je velmi příjemná a uvolňující masáž. V Thajsku, kde má svůj původ, je velmi oblíbená a vyhledávaná. Slučuje v sobě reflexní a uvolňující masáž. Proto působí na vzdálená místa v těle a zároveň uvolňuje napětí kloubů a svalstva lýtek a chodidel. Při této masáži se využívá i v Thajsku velmi oblíbeného dřevěného masážního kolíčku, kterým se provádí akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech. Masírují se chodidla včetně prstů a nohy až ke kolenům.

Thajská masáž nohou (FOOT masáž)

Meridiány nebo také energetické dráhy propojují chodidla se všemi tělesnými orgány lidského těla. Reflexní masáž chodidel tlakem oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci.

Thajská masáž chodidel

Thajská masáž chodidel

Ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou. V dnešní době je oblíbená i pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních nemocí, spojených s poruchami krevního oběhu. Odskočte si z práce, uvolněte se v příjemném křesle a zažijte absolutní relaxaci.

Luxusní den pro dámy

Luxusní den pro dámy

Bylo Vaším snem strávit celý den v luxusním salónu a nechat o sebe pečovat? Čeká Vás den péče o Vaše tělo a pokožku. Zážitek Luxusní den pro dámy obsahuje: Thalgo pleťové ošetření dle výběru, SPA pedikúra, Thalgo celotělová kosmetika - Slim&Sculpt a Thajská masáž chodidel.


Thajská masáž pro maminky

Thajská masáž vhodná pro maminky po porodu pomáhá unavenému tělu zregenerovat a vrátit se do původní kondice v krátké době. Snižuje stres, prospívá tvorbě mléka, regeneruje dělohu, pomáhá relaxovat unavenému svalstvu a bojuje proti striím.

Prenatální thajská masáž

Prenatální relaxační masáž je ideálním způsobem jak ulehčit nastávajícím maminkám jejich nové poslání. Thajská masáž blahodárně působí na zdraví a tvoří lepší podmínky pro plod i maminku. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, posiluje funkci kloubů a svalů zejména v namáhané oblasti zad, zlepšuje cirkulaci krve, zlepšuje spánek, snižuje stress a napětí, a zlepšuje tok kyslíku a živin k dítěti.

Thajská masáž vínem

Jedinečné orientální ošetření začínající přírodním peelingem celého těla. Během pokračujícího zábalu se provádí uvolňující masáž obličeje a pokožky hlavy. Následuje sauna a aromatická olejová masáž celého těla, rukou a chodidel. Peeling, zábal i masážní olej je prováděn přírodními vinnými produkty. Na závěr pro Vás bude připravena vinná koupel a sklenička vína.

Thajská masáž pro dva

Thajská masáž pro dva

Thajská masáž je založena na principech a znalostech vnitřního toku energie. Profesionální masérka stlačuje určité body, čímž podporuje proud energie v té které dráze a tím uvolňuje bloky, které mohou být příčinou nemoci, či jiného typu bolesti.

Thajská masáž

Thajská masáž

Jedná se o soubor mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body těla uvolňuje napětí a bolest svalů, šlach a kloubů. Thajská masáž přináší celkovou relaxaci, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy.


Thajská olejová masáž

Orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Díky použití aromatických olejů dochází k maximálnímu uvolnění, celkové relaxaci a odstranění únavy a bolesti.

Thajská masáž PARADISE

Jedinečné orientální ošetření začínající přírodním peelingem celého těla. Během pokračujícího zábalu se provádí uvolňující masáž obličeje a pokožky hlavy. Následuje sauna a aromatická olejová masáž celého těla, rukou a chodidel. Peeling, zábal i masážní olej je dodáván s vůní čokolády, kávy, jasmínu, kokosu nebo máty peprné. Na závěr pro Vás bude připravena mléčná lázeň ve vířivé vaně.


Thajská masáž

Pivní lázně

Masáže-thajské.eu

Copyright © 2009 - 2022 Thajské masáže | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Partneři | Reklamní prostor